O nas

historia firmy

O nas

Witamy

HISTORIA FIRMY

D-SAN Solutions, powstała w 2016 r. i obecnie kapitałowo jest związana z Grupą D-TECH, prowadzoną przez wspólników: P. Guðmundura Sigþórssona i P. Ragnara Olafssona. Początki działalności sięgają 1999r. Firma D-TECH ehf. powstała z inicjatywy P. Ragnara Olaffsona, który wcześniej był współwłaścicielem przedsiębiorstwa poławiającego ryby na Morzu Arktycznym. To właśnie jego doświadczenie branżowe, również w obszarze problemów z mikrobiologią w przetwórstwie rybnym, zapoczątkowało obecną działalność firmy.
Warto podkreślić, iż firma D-TECH ehf. jest członkiem Islandzkiego Klastra Morskiego z siedzibą w Reykjaviku, w którym działa od początku jego założenia.

Firmowa prezentacja wideo

System D-SAN jest skutecznym oraz ekologicznym systemem dezynfekcyjnym, w skład którego wchodzi sprzęt dezynfekcyjny oraz przyjazne dla środowiska środki biobójcze eliminujące wzrost bakterii i zapewniające długotrwały efekt dezynfekcyjny.

Odtwórz wideo
WIELE LAT DOŚWIADCZEŃ

DOŚWIADCZENIE ZDOBYWANE W NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYM ŚRODOWISKU

Obecna generacja systemu D-SAN została stworzona w oparciu o wiele lat doświadczeń i współpracy naszych pracowników z międzynarodowymi ekspertami w zakresie higieny i zwalczania mikrobów. Pierwsze automatyczne instalacje powstały na początku tego wieku, i w pierwszej kolejności zaczęły je stosować największe islandzkie firmy z branży przetwórstwa rybnego, dla których utrzymanie wymaganych w międzynarodowym obrocie gospodarczym standardów higieny było niezbędne dla ich rozwoju i konkurowania na bardzo wymagających rynkach, tj. USA czy Japonia. Dzisiaj system D-SAN stosowany jest na całym świecie w przetwórniach ryb, drobiu i mięsa czerwonego, a jego skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych Klientów z Islandii, Norwegii, Danii, Kanady, Wielkiej Brytanii, i Polski.

zadowolenie z współpracy

Poznaj opinie klientów

Projektujemy rozwiązania dopasowane do oczekiwań naszych Klientów !

„Where hygiene matters, the D-SAN system works”